Розв'яжи задачу разом з роботом «Агент Л». так: Робот «Агент Y» задумав число та зашифрував його

записав протилежне число, потім зменшив його в чотири рази, додав до нього найбільше двоцифрове просте число та в результаті отримав 253. Яке число задумав робот «Агент Y»?​

Ответы на вопрос

Отвечает Трафьяк Маргарита.
Давайте розглянемо різні кроки зашифрування числа роботом «Агент Y»:

Він задумав число і записав протилежне число. Це означає, що він взяв число x і записав -x.
Потім він зменшив отримане число в чотири рази, що дає нам -4x.
Додав до цього числа найбільше двоцифрове просте число. Найбільше двоцифрове просте число - це 97.
Отримавши результат, робот «Агент Y» отримав 253.
Тепер ми можемо записати рівняння і вирішити його:

-4x + 97 = 253

Спростимо це рівняння:

-4x = 253 - 97
-4x = 156

Тепер розділимо обидві сторони на -4, щоб знайти значення x:

x = 156 / (-4)
x = -39

Отже, число, яке задумав робот «Агент Y», дорівнює -39.