дано чотири числа 1,2,3,4 яке з цих чисел треба збільшити на 1 ,щоб дбуток отриманих чисел був

найменьшим можливим7

Ответы на вопрос

Отвечает Тимеркаева Ангелина.

Ответ:

Потрібно збільшити число 4 на 1,

Буде 1×2×3×5=30

Якщо збільшимо число 3 на 1, то буде 1×2×4×4=32

Якщо збільшимо число 2 на 1, то буде 1×3×3×4=36

Якщо збільшимо число 1 на 1, то буде 2×2×3×4=48

Таким чином ми отримаємо

30<32<36<48

Пошаговое объяснение: