Под корнем 2х+3 + под корнем 3х+3 = 1


Ответы на вопрос

Отвечает Шеленко Илья.

Ответ:

Це рівняння включає квадратні корені, тому найкращий спосіб його вирішити - це позбутися коренів, використовуючи квадрати.

1. Перенесемо один з коренів в праву частину рівняння:

√(2x + 3) = 1 - √(3x + 3)

2. Піднесемо обидві частини рівняння до квадрату:

(2x + 3) = (1 - √(3x + 3))^2

3. Розкриємо праву частину:

2x + 3 = 1 - 2√(3x + 3) + 3x + 3

4. Перенесемо всі частини з x вліво, а константи вправо:

2x - 3x = 2√(3x + 3) - 1

5. Піднесемо обидві частини рівняння до квадрату ще раз:

(2x - 3x)^2 = (2√(3x + 3) - 1)^2

6. Розв'яжемо отримане квадратне рівняння.

Це може бути складним, тому вам може знадобитися калькулятор або допомога вчителя математики.

Пошаговое объяснение: