На пошті продають 5 різнокольо- рових конвертів маленького розміру та 6 великих різних конвертів.

Скіль- ки існує варіантів вибору конверта для адресанта?

Ответы на вопрос

Отвечает Мартынова Ксения.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

m+m=5+6=11(в.)