фермер продав на ярмарку 397 кг овочів з них буряків і моркви - 280 кг, а моркви і капусти - 277 кг

. Скільки квлограмів буряків моркви,капусти окремо продав на ярмарку фермер?

Ответы на вопрос

Отвечает Бактыбек Нурай.

Ответ:

1) 397-280=117(кг) - капуста

2) 397-277=120(кг)--буряк

3) 120+117=237

4) 397-237=160(кг)-морква

Пошаговое объяснение: