8. Читач за перший день прочитав 4/11 усієї книги, а за другий - 13/22 усієї книги. Скільки

сторінок прочитав читач третього дня, якщо за три дні він прочитав 220 сторінок ?

Ответы на вопрос

Отвечает Шипицын Виталий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

220/11×4=80 cторінок (за 1й день)

220/22×13=130 сторінок ( за 2й день)

220-(80+130)=10 сторінок * за 3й день)