Як зміниться різниця якщо зменшуване збільшити на 7/20, а від'ємник на 4/25


Ответы на вопрос

Отвечает Хайт Яна.

Пошаговое объяснение:

Уменьшаемое — а

Вычитаемое — в

Разница — (а - в)

Уменьшаемое увеличим на 7/20 — (а + 7/20)

Вычитаемое увеличим на 4/25 — (в + 4/25)

Новая разница:

(а + 7/20) - (в + 4/25) = а + 7/20 - в - 4/25 =

а + 35/100 - в - 16/100 = (а - в) + 19/100

Разница увеличится на 19/100

Отвечает Устюгов Данил.
Якщо зменшуване збільшити на 7/20 і від'ємник на 4/25, то різниця між ними зміниться наступним чином:

Нехай початкове зменшуване число - "а", а від'ємник - "b".

Зменшуване збільшимо на 7/20: a + 7/20

Від'ємник збільшимо на 4/25: b + 4/25

Тоді нова різниця між ними буде:

(a + 7/20) - (b + 4/25) = a + 7/20 - b - 4/25

Зміна в різниці становитиме (7/20 - 4/25), або (35/100 - 16/100) = 19/100.

Тобто різниця збільшиться на 19/100, або 0.19 (у відсотках).