із двох міст відстань між якими становить 500 км,одночасно на зустріч один одному виїхали два

автомобілі,зустрілись і поїхали далі яка відстань між ними була 3 години тому після початку руху якщо їхня швидкість становить 100км\год та 80км\год СРОЧНО СТАВЛЮ 50 БАЛОВ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Белов Юра.
Хай.
Розвʼязання
100+80=180 (км/год) сума швидкостей двох автомобілів
180•3=540 (км)
Відповідь:За три години вони проїхали 540 км
Отвечает Карелов Александр.

Ответ:

40 км

Пошаговое объяснение:

1) 100 + 80 = 180 (км/ч) - скорость сближения двух автомобилей

2) 180 * 3 = 540 (км) - проехали на двоих два автомобиля

3) 540 - 500 = 40 (км) - расстояние между автомобилями через 3 часа