два автомобілі виїхали одночасно назустріч один одному з двох міст, відстань між якими дорівнює 960

км. через 6,5 год після початку руху відстань між ними становила 115 км,і зустріч автомобілей ще не відбулась. Знайдіть швидкість кожного автомобіля, якщо швидкість одного з них на 10 км/год більша за швидкість другого

Ответы на вопрос

Отвечает Чиминова Нұршуақ.

Ответ:

60 и 70 км в час

Пошаговое объяснение:

960-(x+x+10)*6,5=115

(2x+10)*6,5=960-115

13x+65=845

13x=845-65

13x=780

x=780/13

x=60

60+10=70