Знайди найменше спільне кратне знаменників дробів 5/504,29/756 і 29/420 розкладанням на прості

множники, а потім зведи дроби до найменшого спільного знаменника.ПОМОГИТЕ,ЕСЛИ МОЖЕТЕ ТО РАСПИШИТЕ В ТЕТРАДИ ​

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Щоб знайти найменше спільне кратне (НСК) знаменників для дробів, спочатку розкладемо чисельники і знаменники на прості множники.

1. Дріб 5/504:

5 = 5

504 = 2^3 * 3^2 * 7

2. Дріб 29/756:

29 = 29

756 = 2^2 * 3^3 * 7

3. Дріб 29/420:

29 = 29

420 = 2^2 * 3 * 5 * 7

Тепер знайдемо НСК для знаменників, враховуючи їх розклад на прості множники:

НСК(504, 756, 420) = 2^3 * 3^3 * 5 * 7 = 22680

Тепер переведемо всі дроби до спільного знаменника 22680:

1. Дріб 5/504 переведемо до НСК, множачи чисельник і знаменник на 4536:

(5/504) * (4536/4536) = 22680/22680

2. Дріб 29/756 переведемо до НСК, множачи чисельник і знаменник на 945:

(29/756) * (945/945) = 27345/22680

3. Дріб 29/420 переведемо до НСК, множачи чисельник і знаменник на 567:

(29/420) * (567/567) = 16263/22680

Отже, зараз усі дроби мають спільний знаменник 22680, і ми можемо порівняти їх:

5/504 = 22680/22680

29/756 = 27345/22680

29/420 = 16263/22680

Тепер вони вже мають спільний знаменник і можуть бути порівняні або додані разом, як потрібно.