Срочно прошууууууу 230. Знайди найменше спільне кратне знаменників дробiв 5/504 29/756

29/420розкладанням на прості множники, а потім зведи дроби до найменшого спільного знаменника. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Якименко Анастасия.

Ответ:

на фото

Пошаговое объяснение:

И  

5/504= 5 • 15

504 • 15= 75

7560

29/756= 29 • 10

756 • 10= 290

7560

29/420= 29 • 18

420 • 18= 522

7560