230. Знайди найменше спільне кратне знаменників 5 29 29 дробів i розкладанням на прості множ- 504

756 420 ники, а потім звели дроби до найменшого спільного знаменника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Товстопятая Аня.
Давайте розглянемо процес знаходження найменшого спільного кратного (НСК) для знаменників 5, 29, 29, 504, 756 і 420.

Розкладаємо кожен знаменник на прості множники:
5 = 5
29 = 29
29 = 29
504 = 2^3 * 3^2 * 7
756 = 2^2 * 3^3 * 7
420 = 2^2 * 3 * 5 * 7

Знаходимо НСК для цих чисел, обираючи максимальні степені простих множників:
НСК = 2^3 * 3^3 * 5 * 7 * 29 = 145080

Тепер ми маємо НСК для всіх знаменників. Тепер можемо підняти кожен дріб до спільного знаменника:

(5/29) * (145080/145080) = 725400/145080
(29/29) * (145080/145080) = 145080/145080
(29/29) * (145080/145080) = 145080/145080
(504/504) * (145080/145080) = 145080/145080
(756/756) * (145080/145080) = 145080/145080
(420/420) * (145080/145080) = 145080/145080
Отже, всі дроби піднесені до спільного знаменника і дорівнюють 145080/145080.