Будь ласка допоможіть (задачу з повним рішеням пж) 1) (x+9 7/8) - 4 1/2 = 7 3/4


Ответы на вопрос

Отвечает Гришин Кирилл.

Ответ:

\boxed{\frac{19}{8} }

Пошаговое объяснение:

(x+9\frac{7}{8} )-4\frac{1}{2} =7\frac{3}{4} \\\\x+9\frac{7}{8} =7\frac{3}{4} +4\frac{1}{2} \\\\x + \frac{9\times8+7}{8} =\frac{7\times4+3}{4} +\frac{4\times2+1}{2} \\ \\x+\frac{79}{8} =\frac{31}{4} +\frac{9}{2} \\ \\x+\frac{79}{8} =\frac{31}{4} +\frac{9\times2}{2\times2} \\ \\x+\frac{79}{8} =\frac{31+18}{4} \\ \\x+\frac{79}{8} =\frac{49}{4} \\ \\x=\frac{49}{4} -\frac{79}{8} \\ \\x=\frac{49\times2}{4\times2} -\frac{79}{8} \\ \\x=\frac{98-79}{8} =\boxed{\frac{19}{8} }