Висота правильної чотирикутної зрізаної піраміди дорівнює 7 см. Сторони основ дорівнюють 10 см і 2

см. Знайдіть бічне ребро піраміди. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Артём.

Ответ1) 10-2=8(см)

2)8+7=15(см)

ответ: 15 см

Пошаговое объяснение:

0 1