В одному глечику 1 3/10 сметани,а в другому 1 4/15л. .У якому гличику сметани більше і на скільки?


Ответы на вопрос

Отвечает Давыдова София.

Відповідь:

1 3/10л = 13/10л -перевели в неправильний дріб.

1 4/15л = 19/15л - перевели в неправильний дріб.

Зведемо до однакових знаменників:

13/10 *3 = 39/30л

19/15 * 2 = 38/30л

39/30л > 38/30л

Відповідь: перший глечик > другий глечик

У першому глечику бульше на 1/30л сметани