В одному глечику 12\25 літ. Молока, а в другому 9\20. В якому глечику молока більше і на скільки?


Ответы на вопрос

Отвечает Платонов Артур.

Ответ:

12/25 = (12•4)/(25•4) = 48/100; 9/20 = (9•5)/(20•5) = 45/100.

1) 12/25 - 9/20 = (48-25)/100 = 3/100 (л) - на стільки більше у першому глечику.

Відповідь. На 3/100 л більше у першому глечику.