Група туристів за перший день подолала 1/5 маршруту, за другий, 35%, за третій 3/10, а за четвертий

- решту. Яку частину маршруту подолала група туристів за четвертий день.

Ответы на вопрос

Отвечает Ламм Вадим.

Розв'язання:

Спочатку потрібно додати частини маршруту

які були подолані за перші три дні:

35% = 7/20

 1/5 + 7/20 + 3/10 = 4/20 + 7/20 + 6/20 = 17/20

Весь маршрут складає 20/20 = 1

Віднімаємо весь маршрут( 1 ) від того що у нас отрималося ( 17/20 ):

1 - 17/20 = 3/20

Відповідь:

Група туристів подолала 3/20 маршруту за четвертий день