Перший автомобіль проїхав 274 км за 6 год, а другий – 322 км за 7 год. Швидкість якого автомобіля

більша?​

Ответы на вопрос

Отвечает Першина Юля.

Ответ:

Для визначення, швидкість якого автомобіля більша, ми можемо скористатися формулою для розрахунку швидкості:

\[Швидкість = \frac{Відстань}{Час}.\]

Для першого автомобіля:

\[Швидкість = \frac{274 \, км}{6 \, год} приблизно 45,67 \, км/год.\]

Для другого автомобіля:

\[Швидкість = \frac{322 \, км}{7 \, год} приблизно 46 \, км/год.

Отже, швидкість другого автомобіля більша, приблизно 46 км/год проти 45,67 км/год у першого автомобіля.