в сім'ї зайців було 42 кг моркви на сніданок вони з'їли 2/7 усієї моркви на обід 40% решти, а на

вечерю 5/6 того що залишилось після сніданку та обіду. Скільки кілограм моркви залишилось після цього в сім'ї зайців

Ответы на вопрос

Отвечает Геращенко Алина.

Ответ:

1. Сніданок: 2/7 * 42 кг = 12 кг

2. Обід: 40% від залишку = 0.4 * (42 - 12) кг = 12 кг

Тепер визначимо, скільки моркви залишилось на вечерю:

3. Решта після сніданку та обіду: 42 - 12 - 12 = 18 кг

4. Вечеря: 5/6 * 18 кг = 15 кг

Отже, після всіх прийомів їжі в сім'ї зайців залишилось 15 кг моркви.