Знайди значення виразу (−14 ⋅3 − (−169) : (−13)) : (−11)


Ответы на вопрос

Отвечает Сайко Алиса.

Відповідь:(−14 ⋅3 − (−169) : (−13)) : (−11)=

(-42+169 : (−13)) : (−11)=

(-42-13):(-11)=

-55:(-11)=5

Покрокове пояснення: сподіваюсь допомогла!

Отвечает Карпов Андрей.

Відповідь:

5

Покрокове пояснення:

(−14 ⋅3 − (−169) : (−13)) : (−11) = 5

Алгоритм :

1) Дії в дужках : перша - множення/ділення, потім додавання/віднімання.

2) Далі множення/ділення

3) Остання дія додавання/віднімання.

1) - 14 * 3 = - 42

2) - 169 : ( -13) = 13

при множені від"ємного числа на від"ємне отримаємо додатнє.

3) - 42 - 13 = -55

4 ) - 55 : ( - 11) = 5

при діленні від"ємного числа на від"ємне отримаємо додатнє.