Туристична група вирушила в похід у Карпати. За три дні туристи подолали (1)28 9/25 км. За перший

день вони пройшли (2)11 7/10 км, за другий — на (3)4/5 км менше, ніж в перший день. Який шлях мали подолати туристи в останній день походу?

Ответы на вопрос

Отвечает Мурзин Александр.

Ответ:5\frac{23}{50} км

Пошаговое объяснение:

Пусть х км- прошли в третий день.

11\frac{7}{10}+(11\frac{7}{10}-\frac{4}{5})+x=28\frac{9}{25}\\ 11\frac{7}{10}+(10\frac{17}{10}-\frac{8}{10} )+x=28\frac{9}{25}\\ 11\frac{7}{10}+10\frac{9}{10}+x=28\frac{36}{100}\\ 21\frac{19}{10}+x=28\frac{36}{10}\\ x=28\frac{36}{100}-22\frac{9}{10}\\x=  27\frac{136}{100} -22\frac{90}{100} =5\frac{136-90}{100}=5\frac{46}{100}=5\frac{23}{50}