4. Три групи туристів одночасно почали рух в одному напрямку. Перша група робила привали через

кожні 8 км, друга - через кожні 10 км, а третя через кожні 12 км. На якій відстані від старту групи вперше зустрінуться знову ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лютый Никита.

Ответ:

через 120км

Пошаговое объяснение:

(НОК) 8 10 12

8 = 2*4

10 = 2*5

12 = 3*4

НОК(8,10,12) = 2*2*2*3*5 = 120

Отвечает Фролик Сеня.

Відповідь:

))))))

Покрокове пояснення:

Щоб знайти відстань від старту, на якій групи вперше зустрінуться знову, ми повинні знайти найменше спільне кратне (НСК) чисел 8, 10 і 12.

Розкладемо кожне число на прості множники:

8 = 2 * 2 * 2

10 = 2 * 5

12 = 2 * 2 * 3

Тепер знайдемо максимальну кількість простих множників для кожного числа:

8: 2 * 2 * 2

10: 2 * 5

12: 2 * 2 * 3

Ми беремо всі прості множники, які зустрічаються найбільшу кількість разів, і перемножуємо їх:

2 * 2 * 2 * 3 * 5 = 120

Отже, групи вперше зустрінуться знову на відстані 120 км від старту.