Три групи туристів одночасно почали рух в одному напрямку. Перша група робила В привал через кожні

8 км, друга - через кожні 10 км, а третя - через кожні 12 км. На якій відстані від старту групи впереше зустрінуться знову?​

Ответы на вопрос

Отвечает Молокова Альбина.

Ответ:120 км

Пошаговое объяснение:

1) 8×15=120км

2)10×12=120км

3)12×10=120км

(незнаю правильно ли)