Три групи велотуристів одночасно вирушили в похід в од- ному напрямку. Перша група робить зупинки

через кож-ні 12 км, друга — через кожні 24 км, а третя — черезкожні 36 км. На якій найменшій відстані від старту їхзупинки припадуть на те саме місце?​

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Дарья.

Ответ:

На 72км остановка будет у всех одновременно

Пошаговое объяснение:

72÷36=2 остановки 3 групра

72÷24=3 остановки 2 группа

72÷12=6 остановок 1 группа