Три групи туристiв одночасно почали рух в одному напрямку. Перша група робила привали через кожнi 8

км, друга через кожнi 12 км. На якiй вiдстанi вiд старту групи вперше зустрiнуться знову?

Ответы на вопрос

Отвечает Берко Остап.
РЕШЕНИЕ
Находим наименьшее общее кратное чисел (НОК) 8 и 12
8 = 2*4
12 = 3*4
НОК(8,12) = 2*3*4 = 32
8 км * 4 = 12 км * 3 = 32 км - ОТВЕТ
На таком расстоянии встретятся еще раз.