три групи туристів одночасно почали рух за одним і тим самим маршутом . Перша групв робила зупинки

через кожні 5 км друга через кожні 10 км а третя через кожні 15 км що потрібно зробити щоб дізнатися на якій найменшій відстані від старту збігаються іх зупинки ДУЖЕ НАДА БИСТРО

Ответы на вопрос

Отвечает Нутфуллина Амира.

Найдём наименьшее общее кратное чисел 5км,  10км,  15км.

5 = 1 · 5

10 = 1 · 2 · 5

15 = 1 · 3 · 5

1 · 2 · 3 · 5 = 30  - наименьшее общее кратное чисел 5;  10;  15.

Ответ: 30 км