Трикутник має периметр 220 дм. Друга сторона більша за першу на 15 дм, а третя — за другу на 7 дм.

Обчисліть розміри кожної сторони трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Илья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Позначимо довжини сторін трикутника наступним чином:

Перша сторона - x дм.

Друга сторона - (x + 15) дм, оскільки вона більша на 15 дм від першої.

Третя сторона - (x + 15 + 7) дм, оскільки вона більша на 15 дм від другої і на 7 дм від цієї суми.

За властивостями трикутника, сума довжин будь-яких двох сторін завжди повинна бути більшою за довжину третьої сторони. Тобто:

x + (x + 15) > x + 15 + 7

Тепер розв'яжемо цю нерівність:

2x + 15 > x + 22

Віднімемо x і 15 з обох боків:

x > 7

Отже, ми знайшли, що x має бути більше 7 дм.

Тепер, знаючи значення x, ми можемо знайти довжини кожної сторони:

Перша сторона: x = 7 дм.

Друга сторона: x + 15 = 7 + 15 = 22 дм.

Третя сторона: x + 15 + 7 = 7 + 15 + 7 = 29 дм.

Отже, розміри кожної сторони трикутника такі:

Перша сторона - 7 дм.

Друга сторона - 22 дм.

Третя сторона - 29 дм.