3) 0,04c³d5, якщо с=-10, d=2;


Ответы на вопрос

Отвечает Гомер-С Сергей.

Ответ:

-1280

Пошаговое объяснение:

Так як c в степені 3, то знак залишиться від'ємним:

0,04*(-10)^3*2^5 = 0,04*(-1000)*32 = -1280