Знайдіть НСК 320 і 720120 і 324Знайдіть НСД 63 і 4212,18 і 24прошу помогите ​


Ответы на вопрос

Отвечает Ангеляну Элла.

Покрокове пояснення:НСК (найменше спільне кратне) для двох чисел можна знайти, обчисливши їх добуток і поділивши на їх НСД (найбільший спільний дільник).

1. Для чисел 320 і 720:

- НСД(320, 720) = 80 (можна знайти, використовуючи алгоритм Евкліда)

- НСК(320, 720) = (320 * 720) / 80 = 2880

2. Для чисел 120 і 324:

- НСД(120, 324) = 12

- НСК(120, 324) = (120 * 324) / 12 = 3240

НСД (найбільший спільний дільник) для двох чисел також можна знайти, використовуючи алгоритм Евкліда.

3. Для чисел 63 і 42:

- НСД(63, 42) = 21

4. Для чисел 12, 18 і 24 можна обчислити НСД почергово:

- НСД(12, 18) = 6

- НСД(6, 24) = 6