В двох кошиках було 57 грибів. Коли з першого кошика в другий забрали 7 грибів, то в другому стало

на 7 грибів більше, ніж у першому. Скільки грибів було в кожному кошику.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ахмалетдинова Диана.
Позначимо кількість грибів у першому кошику як "х", а у другому кошику - "у".

За умовою задачі, ми маємо два рівняння:

1. x + y = 57 (всього грибів у двох кошиках)
2. y - 7 = x + 7 (після того, як з першого кошика взяли 7 грибів, у другому залишилося на 7 більше грибів, ніж у першому)

Тепер розв'яжемо цю систему рівнянь:

З рівняння 2 можна виразити "y" як "y = x + 14" і підставити це у рівняння 1:

x + (x + 14) = 57

Розкладемо це рівняння:

2x + 14 = 57

Віднімемо 14 від обох сторін:

2x = 57 - 14
2x = 43

Розділимо обидві сторони на 2:

x = 43 / 2
x = 21.5

Отже, в першому кошику було 21.5 гриба. Так як кількість грибів повинна бути цілим числом, це може бути можливо лише, якщо один із кошиків містив 22 гриби, а інший - 35 грибів.

Перевіримо:

1. У першому кошику було 22 гриби.
2. У другому кошику, після переміщення 7 грибів, залишилося 35 грибів, що дійсно більше на 7 грибів, ніж у першому.

Отже, в першому кошику було 22 гриби, а в другому - 35 грибів.