ІІІ рівень 6. Дві сторони трикутника дорівнюють 8 см і 10 см, а кут між ними 60°. Знайдіть третю

сторону трикутника. -

Ответы на вопрос

Отвечает Shtets Vasya.

Ответ:

ТРЕТЯ СТОРОНА = √84 см.

Пошаговое объяснение:

В даному випадку, сторони трикутника дорівнюють 8 см і 10 см, а кут між ними - 60°.

ЗА ТЕОРЕМОЮ КОСИНУСІВ:

c^2 = a^2 + b^2 - 2*a*b*cos

де c - третя сторона, a = 8 см, b = 10 см, cos = 60°

с^2 = 8^2 + 10^2 - 2*8*10*cos(60°)=84(см^2)

c = √84 (см).