Сума трьох чисел 800. Перше число 118, друге на 27 більше, ніж перше. Знайди, чому дорівнює третє

число.

Ответы на вопрос

Отвечает Китова Мария.

Ответ:

1)118+27=145 друге число

2) 118+145=263 сума першого та другого числа

3)800-263=537 третє число