Знайди 1/3 числа:12,24,15,9.​


Ответы на вопрос

Отвечает Balan Sergei.

Ответ:

Для знаходження 1/3 числа потрібно поділити це число на 3. Отже:

1/3 числа 12 = 12 / 3 = 4

1/3 числа 24 = 24 / 3 = 8

1/3 числа 15 = 15 / 3 = 5

1/3 числа 9 = 9 / 3 = 3

Отже, 1/3 числа для кожного з цих чисел відповідає відповідним результатам:

1/3 числа 12 = 4

1/3 числа 24 = 8

1/3 числа 15 = 5

1/3 числа 9 = 3