Доможіть, це дроби x/y–1+2/1–y=


Ответы на вопрос

Отвечает Антонов Илья.

Ответ:

x/y - 3/y

3x/y

Пошаговое объяснение:

перше треба додати або відняти числа і в цьому плані 1-у получається x/y - 3/y а потім додаєш їх у+у=у бо якщо у*у=у² і 3х+х=3х по тій самій схемі но з множенням получилося б 3х²