8. Қосудың ауыстырымдылық және терімділік қасиеттерін қолданып есепте. 39 + 12 + 11 + 18 26 + 32

+4+8 33+ (17 + 24) (25+34) + 16 дам 15 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Жигунова Полина.

Ответ:

1).11+12+39+18=23+39+18=62+18=80

2).4+8+32+26=12+32+26=44+26=70

3).17+(33+24)=17+57=74

4).25+(34+16)=25+50=100