Қосудың терімділік және көбейтудің орын ауыстырымдылық қасиеттерін қолданып деректерді

байланыстырып сызу 9×5 5+9 (14+67)+3 14+(67+3 ) ( 14+3)+(67+3) 5×9

Ответы на вопрос

Отвечает Баліцька Віка.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

9×5 = 5×9

(14+67)+3 = 14+(67+3)