3) 19 + 52 + 81 + 48; 6) 20 - 713 - 5; B) 2 (100 - 4);9) 5 (200 - 2).ланып, есептеңдер:1) 32 + 11

+ 18 + 39;2) 45 + 21 + 15 + 49;3) 64 + 33 + 16 + 47;4) 56 + 25 + 45 + 24;5) 72 + 67 + 23 + 18;6) 97 + 42 + 58 + 103.64. Кобеira63. Қосудың ауыстырымдылық және терімділік қасиеттерін пайда-​

Ответы на вопрос

Отвечает Орешков Влад.

3) 19 + 52 + 81 + 48 = 200

6) 20 - 713 - 5 = - 698

B) 2 (100 - 4) = 192

9) 5 (200 - 2) = 990