Қосудың ауыстырымдылық қасиетін терімділік қасиеттерін пайдаланып қосындыны табындар 1)-3+(-8)+(-7)​


Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Светлана.

-3+(-8)+(-7)=-3-8-7=-18