Қосудың және көбейтудің қасиеттерін пайдаланып,тиімді тәсілмен есептеңдер 1)(100+5)×7 2)2×(100-4)

3)5×(200-2) ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА !!!!!! ДАЮ БАЛЛЫ​

Ответы на вопрос

Отвечает Потехин Артем.

Ответ:

1)735

2)192

3)990

Пошаговое объяснение:

1)100+5=105 1)100-4=96 1)200-2=198

2)105×7=735 2)96×2=192. 2)198×5=990