Знайдіть НСД (84;198);


Ответы на вопрос

Отвечает Ротарь Анна.

НСД (найменший спільний дільник) чисел 84 і 198 - це найбільше число, на яке обидва ці числа діляться без залишку.

Розкладемо обидва числа на прості множники:

84 = 2^2 * 3 * 7

198 = 2 * 3^2 * 11

Тепер знайдемо спільні прості множники і виберемо найменший ступінь для кожного з них:

Спільні прості множники: 2, 3.

Найменший ступінь для 2: 2^1.

Найменший ступінь для 3: 3^1.

Помножимо ці ступені простих множників:

НСД(84, 198) = 2^1 * 3^1 = 2 * 3 = 6.

Отже, НСД чисел 84 і 198 дорівнює 6.

Отвечает Махорин Кирилл.

Ответ:Пр

Пошаговое объяснение:

НСД чисел 84 і 198 дорівнює 6.