з однієї станції вирушив поїзд зі швидкістю 75 км/год. Через 2 год з тієї ж станції в протилежному

напрямку виїхав iнший поїзд зі швидкістю 64 км/год. Яка віж поїздами через 3 год після відправлення першого поїзда? через 3 год після відправлення другого поїзда?​

Ответы на вопрос

Отвечает Буркитбай Тимур.

Відповідь:

Яка відстань між поїздами через 3 год після відправлення першого поїзда?

289 км

Яка відстань через 3 години після відправлення другого поїзда?

567 км

Покрокове пояснення:

U1 = 75 км/год;

U2 = 64 км/год;

t1 = 2 год (час руху першого поїзда до відправлення другого);

t2 = 3 год (час руху обох поїздів після відправлення другого).

Яка відстань між поїздами через 3 год після відправлення першого поїзда?

1. Знаходимо відстань першого поїзда:

S1 = U1*3 = 75*3=225 км (за умовою питання поїзд їхав 3 години)

2. Знаходимо відстань другого поїзда:

S2 = U2*1 = 64 км (другий поїзд виїхав через 2 години після відправлення першого: 3-2 = 1 година).

3. Знаходимо загальну відстань між поїздами:

S = S1 + S2 = 225 + 64 = 289 км

Яка відстань через 3 години після відправлення другого поїзда?

Так як не сказано, що перший поїзд зупинився, будемо вважати, що він продовжив рух, тоді:

1. Знаходимо відстань першого поїзда:

S1 = U1*(2+3) = 75*5 = 375 км (другий поїзд виїхав через 2 години після першого, тому 2+3 = 5 годин).

2. Знаходимо відстань другого поїзда:

S2 = U2*3 = 64*3 = 192 км (за умовою питання сказано про час руху поїзда 3 години).

3. Знаходимо загальну відстань між поїздами:

S = S1 + S2 = 375 + 192 = 567 км.