З однієї станції вирушив поїзд зі швидкістю 75 км / год Через 2 год з тієї станції в протилежному

напрямку виїхав інший поїзд зі швидкістю 64 км/ год.Яка відстань буде між поїздами через 3 год після відправлення першого поїзда через 3 години після відправлення другого поїзда

Ответы на вопрос

Отвечает Щербинин Дмитрий.

<---------- 75 км/ч ------- Станция ------- 64 км/ч ---------->

1) 75 · (2 + 1) + 64 · 1 = 75 · 3 + 64 = 225 + 64 = 289 (км) - расстояние между поездами через 3 часа после отправления первого поезда;

2) 75 · (2 + 3) + 64 · 3 = 75 · 5 + 64 · 3 = 375 + 192 = 567 (км) - расстояние между поездами через 3 часа после отправления второго поезда.

Вiдповiдь: 289 км; 567 км.