о 9 годині ранку зі станції А вирушив пасажирський поїзд , а слідом за ним об 11 годині з тієї ж

станції вирушив швидкий поїзд . На якиїй відстані від станції А пасажирський поїзд повинен пропустити швидкий поїзд , якщо швидкість пасажирського поїзда  54 км/год , а швидкого -72 км/год ?

Ответы на вопрос

Отвечает Тупая Виктория.
11 - 9 = 2 час - время до выхода скорого поезда 
54*2 =108 км - расстояние, которое пройдёт пассажирский поезд до выхода скорого
72 - 54 = 18 км/час - скорость, с которой скорый будет нагонять пассажирский
108 : 18 = 6 час - время погони
6*72 =432 км - расстояние от станции