В ящике 19 яблок, 16 груш, 15 гранатов. Найдите вероятность события, что наугад взятый один из

фруктов окажется или грушей, или яблоком.

Ответы на вопрос

Отвечает Пахомов Михаил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:


Отвечает Стороженко Андрей.

Кількість сприятливих випадків:

16 + 19 = 35

Загальна кількість випадків:

Груші + Яблука + Гранати = 16 + 19 + 15 = 50

Тепер можна обчислити ймовірність:

Вероятність (груша або яблуко) = (Кількість сприятливих випадків) / (Загальна кількість випадків)

Вероятність (груша або яблуко) = 35 / 50 = 0.7

Отже, ймовірність того, що наугад взятий фрукт буде грушею або яблуком, становить 0.7 або 70%