На одній автостоянці було в 3 рази (-ів) менше машин, ніж на іншій. Коли з другої стоянки на першу

перевели 72 автомобілі (-ів), машин на стоянках стало порівну. Скільки машин було на кожній стоянці спочатку? Відповідь: 1. На першій стоянці спочатку було машин (-и). 2. На другій стоянці спочатку було машин (-и).

Ответы на вопрос

Отвечает Воронцов Дмитрий.

на первой было х, на второй 3х, согласно условия составляем и решаем уравнение.

х+72=3х-72

2х=2*72

х=72

На первой было 72 машины. второй 3*72=216/машин/

Отвечает Шамгалиев Айбек.

Відповідь:72; 216

Покрокове пояснення:

Було:

1ст. - х

2ст. - 3х

Стало:

1ст. х + 72

2ст. 3х - 72

Рівняння

3х-72=х+72

3х-х=72+72

2х=144

х=72. 1ст.

3х=216. 2ст