2. Спрости вираз 4х2 . (-3у³) і знайди його значення, якщо x = − 2, y = -1. 3. Розкрий дужки і

зведи подібні доданки. - 5(p + k) – 3(p - 3k) - pпомогите пожалуйста!)​

Ответы на вопрос

Отвечает Коробьев Влад.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4х²×(-3у³)=-12х²у³

- 5(p + k) – 3(p - 3k) - p=

-5р-5к-3р+9к=-8р+4к.