Олексій п'ять разів позичав у Михайла по 20 грн і двічі у Катерини по 30 грн. Потім йому віддали

200 грн. Скільки з цих грошей залишиться в Олексія пiсля того, як він поверне свій борг Михайлу і Катерині? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Усенов Азиз.

Ответ:

40 грн
Объяснение:
1) 5 × 20 = 100 (грн) - позичав у Михайла
2) 2 × 30 = 60 (грн) - позичав у Катерини
3) 100 + 60 = 160 (грн) - всього позичав
4) 200 - 160 = 40 (грн) - залишилося