8•(99-9у)=72 рішить будь ласка дуже срочно сразу спасіба


Ответы на вопрос

Отвечает Цейн Кристина.

Добрий день ось відповідь на ваше запитання: у = 10

Покрокове пояснення:

8 * (99 - 9у) = 72

792 - 72у = 72  - 8 помножив на 99 та 9у, тому що спочатку йде множення

- 72у = 72 + ( - 792)  - переніс 792 на інший бік рівняння, не забувши змінити знак на протилежний

- 72у = - 720

у = 10  - відповідь