Яринка дивилася по телевізору фільм 114 хв. Показ фільму 8 разів переривався на трихвилинну

рекламу. Скільки відсотків від часу перегляду фільму зайняла реклама? Відповідь округліть до одиниць. СРОЧНО ДАЮ 50 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Трофимов Тим.

Ответ:

27%

Пошаговое объяснение:

1) 3 * 8 = 24 (минуты) - заняла вся реклама за просмотром фильма

2) 114 - 24 = 90 (минут) - продолжительность фильма без рекламы

3) (24 : 90) * 100 = 24/90 * 100 = 4/15 * 100 = 400/15 ≈ 26,6... = 27 (%) - заняла вся реклама