Знайти натуральні числа а і b, для яких a + b = 85 і НСК (a, b) = 102.


Ответы на вопрос

Отвечает Агафонова Екатерина.

Відповідь:

34 і 51

Покрокове пояснення:

a + b = 85 і НСК (a, b) = 102

Розкладемо НСК на множники:

102 : 2 = 51

51 : 3 = 17

102 = 2 * 3 * 17

Знайдемо числа, НСК яких дорівнює 102:

2 * 17 = 34

2 * 3 = 6

3 * 17 = 51

Отже, можемо побачити, що 34 + 51 = 85. Це і є ті числа, які ми шукали